4. - LVK
7. a 9. spojeny podle rozvrhu 7.

TV 8. a 9. chlapci v pondělí odpadá, bude odučen jiným způsobem.

Suplování:   Pondělí 22.1.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

8.

             

Spoj

Spoj

9.

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hošková Zdeňka

..

..

..

-

..

ZK

-

-

-

Krejčí Martin

..

AP

-

-

-

-

-

-

-

Machačová Vladimíra

-

-

ZK

..

AP

-

..

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Klodnerová Zuzana

3.hod

supl. (VM)

AJ

5. (Chl)

(J)

 
 

6.hod

supl. (ZH)

HV

6.

(6.)

 

Purketová Alena

2.hod

supl. (MK)

Z

8.

(8.)

 
 

5.hod

supl. (VM)

TV

5. (Chl)

(T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.

3.hod

AJ

Chl

(J)

supluje

Klodnerová Zuzana

(VM)

 

5.hod

TV

Chl

(T)

supluje

Purketová Alena

(VM)

6.

6.hod

HV

 

(6.)

supluje

Klodnerová Zuzana

(ZH)

8.

2.hod

Z

 

(8.)

supluje

Purketová Alena

(MK)

 

 

4. - LVK
7. a 9. spojeny podle rozvrhu 7.

Suplování:   Úterý 23.1.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

9.

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hošková Zdeňka

..

-

..

..

..

-

-

-

-

Krejčí Martin

-

..

..

-

-

-

-

-

Machačová Vladimíra

-

..

-

-

VN

VN

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Novák Vlastimil

5.hod

supl. (VM)

TV

7. (Dív)+

(T)

 
 

6.hod

supl. (VM)

TV

7. (Dív)+

(T)

 

Řebíčková Hana

4.hod

supl. (MK)

Z

7.

(7.)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.

5.hod

TV

Dív

(T)

supluje

Novák Vlastimil

(VM)

 

6.hod

TV

Dív

(T)

supluje

Novák Vlastimil

(VM)

7.

4.hod

Z

 

(7.)

supluje

Řebíčková Hana

(MK)

 

5.hod

TV

Dív

(T)

supluje

Novák Vlastimil

(VM)

 

6.hod

TV

Dív

(T)

supluje

Novák Vlastimil

(VM)

 

 

4. - LVK
7. a 9. spojeny podle rozvrhu 7.

Suplování:   Středa 24.1.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

9.

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hošková Zdeňka

-

..

..

..

..

-

-

-

-

Krejčí Martin

..

-

-

-

-

AP

-

-

-

Machačová Vladimíra

..

AP

-

ZK

ZK

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Klodnerová Zuzana

4.hod

supl. (VM)

SH

8. (SH)+

(T)

 
 

5.hod

supl. (VM)

TV

3.

(T)

 

Purketová Alena

2.hod

supl. (VM)

AJ

5. (Chl)

(J)

 
 

6.hod

supl. (MK)

Z

8.

(8.)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.

5.hod

TV

 

(T)

supluje

Klodnerová Zuzana

(VM)

5.

2.hod

AJ

Chl

(J)

supluje

Purketová Alena

(VM)

8.

4.hod

SH

SH

(T)

supluje

Klodnerová Zuzana

(VM)

 

6.hod

Z

 

(8.)

supluje

Purketová Alena

(MK)

 

 

4. - LVK
7. a 9. spojeny podle rozvrhu 7.

TV 8. chlapci budou mít odpadlé hodiny (viz pondělí) ve čtvrtek s dívkami.

Suplování:   Čtvrtek 25.1.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

9.

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dopitová Renata

       

EP

-

-

-

-

Hošková Zdeňka

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Krejčí Martin

..

..

-

..

-

-

-

-

Machačová Vladimíra

-

..

-

AP

-

ZK

Změny v rozvrzích učitelů:

Klodnerová Zuzana

8.hod

supl. (VM)

TV

8. (Dív)+

(T)

 

Pallová Eva

5.hod

supl. (RD)

HV

2.

(2.)

 

Purketová Alena

6.hod

supl. (VM)

TV

5. (Chl)

(T)

 

Řebíčková Hana

1.hod

spojeno (VM)

AJ

5. (Chl)

(5.)

 
 

3.hod

supl. (MK)

Z

7.

(7.)

 
 

4.hod

supl. (VM)

SH

7. (SH)+

(T)

 
 

9.hod

supl. (VM)

TV

8. (Dív)+

(T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.

5.hod

HV

 

(2.)

supluje

Pallová Eva

(RD)

5.

1.hod

AJ

Chl

(5.)

spojí

Řebíčková Hana

(VM)

 

6.hod

TV

Chl

(T)

supluje

Purketová Alena

(VM)

6.

4.hod

SH

SH

(T)

supluje

Řebíčková Hana

(VM)

7.

3.hod

Z

 

(7.)

supluje

Řebíčková Hana

(MK)

 

4.hod

SH

SH

(T)

supluje

Řebíčková Hana

(VM)

8.

8.hod

TV

Dív

(T)

supluje

Klodnerová Zuzana

(VM)

 

9.hod

TV

Dív

(T)

supluje

Řebíčková Hana

(VM)

 

 

4. - LVK
7. a 9. spojeny podle rozvrhu 7.

Suplování:   Pátek 26.1.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

9.

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Spoj

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hošková Zdeňka

..

..

..

..

ZK

-

-

-

Krejčí Martin

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Machačová Vladimíra

-

-

AP

-

-

-

-

Pallová Eva

VN

ZK

VN

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Klodnerová Zuzana

2.hod

supl. (EP)

M

7.

(7.)

 
 

5.hod

supl. (ZH)

HV

5.

(5.)

 

Novák Vlastimil

1.hod

supl. (EP)

M

6.

(6.)

 
 

3.hod

supl. (EP)

M

5. (M1)

(U)

 

Purketová Alena

3.hod

supl. (VM)

TV

3.

(T)

 

Řebíčková Hana

5.hod

supl. (VM)

TV

7. (Chl)+

(T)

 

Šařecová Eva

6.hod

Pohotovost u družiny

 

Žvátorová Simona

6.hod

supl. (VM)

TV

7. (Chl)+

(T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.

3.hod

TV

 

(T)

supluje

Purketová Alena

(VM)

5.

3.hod

M

M1

(U)

supluje

Novák Vlastimil

(EP)

 

5.hod

HV

 

(5.)

supluje

Klodnerová Zuzana

(ZH)

6.

1.hod

M

 

(6.)

supluje

Novák Vlastimil

(EP)

 

5.hod

TV

Chl

(T)

supluje

Řebíčková Hana

(VM)

 

6.hod

TV

Chl

(T)

supluje

Žvátorová Simona

(VM)

7.

2.hod

M

 

(7.)

supluje

Klodnerová Zuzana

(EP)

 

5.hod

TV

Chl

(T)

supluje

Řebíčková Hana

(VM)

 

6.hod

TV

Chl

(T)

supluje

Žvátorová Simona

(VM)

 

Zpracováno v systému Bakaláři